• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UnBan
Witam dostałem bana na Metin2 od PrzemussYT za niby cheaty których nie miałem. Grałem na Czystej Wersji Vanilla 1.7.10. To się zdarzyło przed 22:00 5 VIII 2018r. proszę o unbana bo jestem nie winny mój kuzyn PTDTVT może udowodnić. Proszę o przeczytanie. Mój nick w grze to "TVPTVT"
Exclamation 
Jestem przeciw odbanowania tego gracza , miedzy innymi dlatego ze pisze ze nie ma czitow a we wczesniejszym poscie napisal "odbanujcie mnie juz nie bede uzywal cheatow " co widac na ponizszym ss
Dowody https://imgur.com/gallery/nYdJUQm
Zastosuj się do wzoru. :p
(08-05-2018, 22:10)__ZSRR__ napisał(a): Jestem przeciw odbanowania tego gracza , miedzy innymi dlatego ze pisze ze nie ma czitow a we wczesniejszym poscie napisal "odbanujcie mnie juz nie bede uzywal cheatow " co widac na ponizszym ss
Dowody https://imgur.com/gallery/nYdJUQm

Uzywalem cheatow na ultra enchant ale po banie przestalem uzywac i zaczalem grac na metin2 na czystej wersji mc 1.7.10 .  DOtrzumuje obietnicy ktora zlozylem poprzednio.
Jestem za odbanowaniem gracza TFDv3 ponieważ widziałem całe zdarzenie. Kidmod o Niku PrzemussYT kazał pobrać plik A Gracz TVPTVT nie wiedział o co chodzi i chciał się dowiedzieć co to za plik i do czego jest potrzebny ale Kidmod nie wytłumaczył Graczowi i nawet go nie słuchał tylko zbanował i wyszedł z gry ja chciałem go zapytać o co chodziło ale nie zdążyłem A Kidmod wyszedł.
(08-05-2018, 22:37)Widzio napisał(a): Jestem za odbanowaniem gracza TFDv3 ponieważ widziałem całe zdarzenie. Kidmod o Niku PrzemussYT kazał pobrać plik A Gracz TVPTVT nie wiedział o co chodzi i chciał się dowiedzieć co to za plik i do czego jest potrzebny ale Kidmod nie wytłumaczył Graczowi i nawet go nie słuchał tylko zbanował i wyszedł z gry ja chciałem go zapytać o co chodziło ale nie zdążyłem A Kidmod wyszedł.

Dowody ?
vanitas vanitatum et omnia vanitas
Niby co ja jestem sekretarka i mam za każdą dziwną akcję ss robić żeby potem takiemu człowiekowi jak ty pokazywać bo nie wierzysz pewnie jak tobie by tak się stało to byś zrobił nie wiem Milion SS Huh
(08-05-2018, 22:44)Widzio napisał(a): Niby co ja jestem sekretarka i mam za każdą dziwną akcję ss robić żeby potem takiemu człowiekowi jak ty pokazywać bo nie wierzysz pewnie jak tobie by tak się stało to byś zrobił nie wiem Milion SS Huh

Jest takie cos jak logi w minecrafcie Smile
vanitas vanitatum et omnia vanitas
"Gdy Człowiek oszukuje ma łatwe życie i nikt mu nie robi problemu, gdy człowiek zachowuje się sprawiedliwie wszyscy mu robią problemy o coś czego nie zrobił" - słowa A. Mickiewicza

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości