• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban na koncie KaPiZ7331
Nick na serwerze: KaPiZ7331 (Aktualnie jestem na koncie brata)
Kto Cie zbanował : Denzer
Za co dostales bana? : Bana dostałem za ,,NIBY,, włam na konto jakiegoś Szymka którego nick pierwszy raz widziałem na oczy jeśli jest mozliwosc sprawdzenia czy wchodziłem na to konto z tego ip proszę to zrobić ponieważ Pan Denzer zbanował mnie na podstawie tego że jakiś gracz wbił i powiedział ze włamałem się na jego konto. Jeśli chodzi o Denzera to proszę dobierajcie administracje trochę rozważniej , ponieważ popełnia takie błędy w zapisie ze aż oczy bolą a na jego filmach słychać ze nie ma 10 lat... Pisanie np. ,,ogulnie,, proszę was... 
Inne: Brak
(05-07-2017, 20:11)Jakub179 napisał(a): Nick na serwerze: KaPiZ7331 (Aktualnie jestem na koncie brata)
Kto Cie zbanował : Denzer
Za co dostales bana? : Bana dostałem za ,,NIBY,, włam na konto jakiegoś Szymka którego nick pierwszy raz widziałem na oczy jeśli jest mozliwosc sprawdzenia czy wchodziłem na to konto z tego ip proszę to zrobić ponieważ Pan Denzer zbanował mnie na podstawie tego że jakiś gracz wbił i powiedział ze włamałem się na jego konto. Jeśli chodzi o Denzera to proszę dobierajcie administracje trochę rozważniej , ponieważ popełnia takie błędy w zapisie ze aż oczy bolą a na jego filmach słychać ze nie ma 10 lat... Pisanie np. ,,ogulnie,, proszę was... 
Inne: Brak
Po pierwsze banujac cie nie wspomniałem nic o żadnym szmymku Po drugie włamałeś się na konto kapi... stwierdzam to faktem ponieważ właściciela tego konta mam na skype i poinformował mnie o całym zajściu.Po trzecie zadałem tobie 2 pytania na które nie znałeś odpowiedzi a zna je tylko kapiz... Po czwarte przyznałeś się sam publicznie z konta kapiz że sie włamałeś.Po piąte nie wiedziałeś co mi miałeś kupić ani co otrzymasz w zamian [a wiedział to kapiz z swojego multi a tylko on to wiedział].Pomijając fakt że włamałeś się na 3 konta gracz bo po przeczytaniu twojego postu śmiem stwierdzić że to ty MistrzuGold. Nadmienie jeszcze że mam 18lat oraz że ban na koncie będzie trwał aż do odzyskania konta i oddania prawowitemu właścicielowi.Na zakończenie odpowiedzi dodam że kradzierz kont jest karalna ponieważ tym co ukradłeś konta kupowali itemy za Psc.Kończąc moją nudną przemowe życzę czytającym dobrego i miłego wieczoru :-)

[Obrazek: 71_1272573965-png.11067]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości