• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Śmierć przez serwer
Nick: BlackPandaMan
Śmierć spowodowana przez błąd serwera związany z hp
Podczas walki na arenie umarłem 3 razy pod żad i dalej żyłem ? lecz podczas gdy ja umierałem przeciwnik dalej mnie atakował ...
Proszę o naprawienie tego błędu ponieważ tracicie na tym graczy.
Ja przez to straciłem wszystko co zbierałem od początku edycji.
Dziękuje za rozpatrzenie mojego odwołania.
Nie potrzebnie wychodziłeś na arene tak już jest Smile
Itemów raczej nie odzyskasz..
Bo ja miałem tak samo
To było kiedyś  My
Mi nawet nie chodzi o itemy tylko o to ze nie ma sensu grac skoro zginiesz z błędu hp 
a i tak nie będę grać bo nie po to tyle zbierałem żeby zdedac przez serwer
Niestety itemów nie odzyskasz. Aczkolwiek nie potrzebnie wychodziłeś na arene. Itemy straciłeś na swoją ręke
No najlepiej tak napisac kidmodziki. Bugi sa ewidentne a xnx nie umie nic z tym zrobic bo u niego wszystko jest ok. Mam rozumiec ze bugi servera sa przez graczy? xD Zbugowane hp jest od poczatku servera i nikt z tym nic nie umie zrobic wiec nie stracil itemow na swoja reke bo jakby wszystko poprawnie dzialalo to by sie nic nie stalo.
Witam, częściowo nie jest to wina serwera, na arene wychodzi się na własną odpowiedzialność. Natomiast, po przeczytaniu wątku widać, iż może krążyć jakiś bug związany z hp. Prosiłbym o rozpis ''tego buga'' w dziale problemy i pytania. Mogłoby to być również spowodowane tym, że mogłeś mieć mało hp i nie widziałeś tego z wyłączonymi sercami, lub ktoś musiał Ci zadać duży kryt dmg, albo ty zadałeś i został odbity od twojego przeciwnika. Pozdrawiam.
 Viva la Franceeee!
Mam hp 6k podczas bicia się z graczem umieram 3 razy ? i co chwile pokazuje mi się odrodź się ... a nie umieram bo niemożliwe żeby w prawie najlepszym secie mnie zabił na 2 strzały kosa upiorną.
Bug hp polega na tym ze masz hp dużo  a umierasz tak jak by nwm co 2k hp wyskakuje ze nie żyjesz musisz kliknąć odrodź się i jesteś w tym samym miejscu 
Przeciwnik może Cie cały czas bić podczas Buga.
W duzej mierze jest to wina serwera... Gdyby nie bylo bugow to gracze by nie umierali i nie pisali skarg na forum, a jak by umierali to nie przez serwer i nikt nie bedzie wam mogl nic zarzucic.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości