• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NIESLUSZNY BAN ZA CHAT
... nwm czy wiesz ale jestem BudModem zapytaj sie Asterhana lub haskiego
i ty jeszcze mnie kur wa banujesz . pozdro
nie jesteś budmodem i nie wiadomo czy będziesz
Witam nie jestes budmodem i pewnie bana masz słusznego bo my kidmodzi sie nie mylimy i moderatorzy. A ty masz juz małe szanse na budmoda bo przeklinasz ;3 Pozdrawiam
(07-28-2018, 13:56)PrzemussYT1 napisał(a): Witam nie jestes budmodem i pewnie bana masz słusznego bo my kidmodzi sie nie mylimy i moderatorzy. A ty masz juz małe szanse na budmoda bo przeklinasz ;3 Pozdrawiam

duzo osob przeklina na serverze i dostalem bana bo napisalem " Ja Xd " z czego To xd odnosi sie do tego ze smieszkowalem ...

(07-28-2018, 14:06)Jaban313 napisał(a):
(07-28-2018, 13:56)PrzemussYT1 napisał(a): Witam nie jestes budmodem i pewnie bana masz słusznego bo my kidmodzi sie nie mylimy i moderatorzy. A ty masz juz małe szanse na budmoda bo przeklinasz ;3 Pozdrawiam

duzo osob przeklina na serverze i dostalem bana bo napisalem " Ja Xd " z czego To xd odnosi sie do tego ze smieszkowalem ...
a po drugie przemussYT1 sprawdzales mnie co nie ?
Jeżeli jaban dostał bana za cheaty to nie legalnie. Nie można banować bez pewności jakiej kolwiek, a sprawdzać tak że jest zakaz jeżeli gracz nie wykonał nic dziwnego i nie ma skarg.
Jedyne za co mógł dostać bana to za sianie propagandy o czym jest punkt w regulaminie. Jego zachowanie o którym tu jest mowa nawiązuje jako "nienawiść do serwera" po przez, że tak brzydko powiem wkurwianie administracji i zajmowanie czasu. Jaban za kilka dni miał zostać moderatorem i pracować razem z innymi nad nowymi trybami. Póki co był "zamrożonym" budmodem.
Jednakże ban za "cheaty" a "propaganda" to inna sprawa propaganda zalicza się pod ban za "Zlo" lub "Inne" co świadczy, że kidmod'zi wykonawczy w tej sytuacji nie znają regulaminu.
Osobę skarżącą należy nie zwłocznie odbanować i upomnieć za sianie propagandy.
Dobrze ja nie banowałem ;3 Tak jaban sprawdzałem cie wtedy i grałeś na bp.
zamykam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości