• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie
Sad 
- Nick na serwerze: Dinnerbone

- Kto cię zbanował: PrzemussYT

- Za co dostałeś niby/lub bana: Czity

- Dowody, że jesteś nie winny: Tutaj jest link do ss'a na którym jest ze dostałem bana za czity, chociaż nie było mnie przy laptopie. https://naforum.zapodaj.net/a293ebc97b49.png.html

- Usprawiedliwienie: Nie było mnie przy laptopie jak dostałem tego bana, ponieważ brat mnie zawołał do drugiego pokoju na chwilę (też grał wtedy na tym serwerze potwierdzi jakby co że byłem u niego w pokoju jego nick: Grumm). Wróciłem do pokoju i pisało tak jakby mnie z serwera wywaliło coś tam "java.en..." wszedłem na serwer chciałem wbić na ExtraEnchant i pisało ze mam bana chociaż nie było mnie przy laptopie. Dziekuje
Witam! Dostałeś bana ponieważ byłeś podejrzewany o cheaty i pisałem ci wielokrotnie abyś podał skype,ale ty nie reagowałeś,a biegałeś sobie po spawnie więc moim zdaniem brat jak to brat może być po twojej stronie bo go poprosisz aby potwierdził twoje "zeznanie" i dostałeś bana po około 5 minutach chodź miałeś 3 minuty i nadal nie reagowałeś więc dostałes bana za cheaty a ban za cheaty=ban za brakwsp. Pozdrawiam PrzemussYT
Sprawa wyjaśniona. Zamykam
[Obrazek: ab2c94103160b4b4gen.png]
Wypite z mojej nieskończonej, ognistej Caffè macchiato  Big Grin

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości