• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odwołanie ( ue )
Nick na serwerze: King
zbanował : usiek1224
Powód bana: Cheaty
Dowody : http://www.mediafire.com/file/qvog1dmguv...y.rar/file ( daje ssy minecrafta itp. do pobrania. jeśli jakichś brakuje to pisać to podeśle)
jest na serwerze cos takiego jak combo skąd wiecie może mi akurat weszło
proszę o szybko odp co z tym będzie ( wiem że to z combo dziwnie brzmi ale innego usprawiedliwienia nie mam)
King ale każdy wie że masz cheaty.

Jestem przeciw odbanowaniu tego użytkownika
Marcin.
Każdy wie że ja cheatuje . a co mało ci dowodów dałem na moją niewinność ? jak mało to pw i pisz co mam ci jeszcze przysłać !

_MonsterPajak_
-cheatuje . a może jak mówiłem combo?? na serwie cos takiego jest więc...

a zapomniał bym . tylko 7 dni ?! ja dnia bez serwa nie wytrzymam , nudzę się i popisać z nikim nie mam.
SSów , jeszcze nie patrzyłem , ale chce się zapytać czy były one zrobione po czy przed zbanowaniem? Jesli przed to jest szansa.
(07-10-2018, 13:14)KGaZ napisał(a): SSów , jeszcze nie patrzyłem , ale chce się zapytać czy były one zrobione po czy przed zbanowaniem? Jesli przed to jest szansa.

ssy robię przed każdym wbiciem na serwer.

dlaczego? bo już raz miałem taką sytuację ( na innym serwie )
king te ssy co wysłałeś ssy pliki to otrzymaniu bana (dostałeś bana 18:30 a na ss które wysłałęś było po godzinie 20:00) a po za tym na nagraniu którym dostałem widoczna była aura a nie combo
(07-10-2018, 14:50)usiek1224 napisał(a): king te ssy co wysłałeś ssy pliki to otrzymaniu bana (dostałeś bana 18:30 a na ss które wysłałęś było po godzinie 20:00) a po za tym na nagraniu którym dostałem widoczna była aura a nie combo

godzina i dzień jest inny ponieważ aktualnie nie jestem w Polsce .

a i jak już widzisz tam aure to powiedz mi czas od do bo ja tam nic nie widze.
( To musi być combo )
gdzieś tak 26sek 2 na raz
king a w jakim kraju jesteś ?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości