• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apelacja od bana na serwerze Metin2
Exclamation 
- Nick na serwerze: Archereking

- Kto cię zbanował: wiesiniakowski1

- Za co niby dostałeś bana: Prawdopodobnie za pisanie, iż sprzedam konto.

- Dowody, że jesteś niewinny: Logi

- Usprawiedliwienie: Co prawda pisałem, że sprzedam konto, ale była to ironia, wiesiniakowski prawdopodobnie nie zrozumiał co miałem na myśli. "Śmieszkowałem" pisząc "Jeśli nie będę miał zina i niebiańskiego łuku to sprzedam konto" czy "Sprzedam konto za 50 zł psc i tyle". Było to coś typu "XD", bo 1. Nie sprzedałbym konta, skoro dopiero co zacząłem grać na serwerze i mam już wydane ok. 100 zł, 2. Czytałem regulamin, a wydając ok. 100 zł nie łamałbym go tak o.

- Inne: Więc moim zdaniem administracja powinna najpierw zapytać się gracza po napisaniu takiego czegoś, czy naprawdę by to zrobił, a może tylko żartuje, bo dostałem teraz permbana za żarty, które zostały źle odebrane ze strony wiesiniakowskiego.

Dodatkowy załącznik:     

Na koniec proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji, gdyż naprawdę zależy mi na serwerze, a szczególnie na graniu w tryb Metin2. Głupio byłoby pożegnać się z serwerem tylko z powodu niewinnego żartu i teraz uświadomiłem sobie, że faktycznie można było źle to odebrać, a nie ironicznie, jednakże starajmy się mieć tę wyczuwalność ironii.
"Mądrość bez inteligencji to głupota, inteligencja bez mądrości to cnota."
Też za żarty dostałem perma :3 pzoa tym też widywałem jak ludzie za PSC konta sobie kupywali, jest to bardziej wymiana niż sprzedasz :v
Dajmy sobie przykład:
xxx: SPSZEDAM KONTO ZA PSC!!!
Denzer: Jaja se robisz czy na serio?
xxx: yyyyyyy jaja tak jaja.
Denzer: No dobra jesteś wolny.
xxx: HEHEHE ALE GO OSZUKALEM HAHA
hejka tu lenka super rze jesteście
masz ub
[Obrazek: 71_1272573965-png.11067]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości