Forum EvolutionCraft
Nieuczciwy ban - Wersja do druku

+- Forum EvolutionCraft (https://e-craft.pl/forum)
+-- Dział: E-Craft.PL (https://e-craft.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Odwołania (https://e-craft.pl/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Nieuczciwy ban (/showthread.php?tid=1641)

Strony: 1 2

Nieuczciwy ban - Jaxer - 07-30-2018

- Nick na serwerze Jaxer
- Kto cię zbanował PrzemussYT
- Za co dostałeś niby/lub bana Za brak współpracy i oszustwo admina
- Dowody, że jesteś nie winny Dowodem w pewnym sensie jest haski, opiszę dalej
- Usprawiedliwienie Dostałem bana na 7 dni bo był to mój drugi ban. Pierwszego bana otrzymałem od haskiego była to pomyłka, ponieważ sprawdził eq innego gracza. Po tym odbanował mnie i przeprosił. To się chyba nie liczy jako stały ban prawda?
- Inne PrzemussYT miał mnie za przeproszeniem głęboko w *****. Gdy chciałem się usprawiedliwić rozłączył sie na Skype i dał mi AntyPoke na tsie. Gdy mnie sprawdzał byłem czysty, nic nie znalazł. Skype działał jakoś dziwnie bo mówił że mój ekran sie nie zmienia czy coś. Gadał że mam odpalonego jakiegoś screena z photoshopa którego nawet nie mam na kompie, nie sprawdził tego. Jak już zaczęło działać powiedział mi żebym wyłączył/zminimalizował Minecrafta, źle zrozumiałem polecenie i wyłączyłem po wszystkim gadał że i tak dostane bana za loga (mój błąd). To chyba tyle.
- Na jakim trybie dostałeś bana Extra Enchant
- Kiedy dostałeś bana 30.07.2018 13:23

RE: Nieuczciwy ban - PrzemussYT1 - 07-30-2018

Witam! Dostałeś bana za brakwsp ponieważ mówiłem ci abyś  wbił na appdata a ty nie wiem co robiles niby pisałes mi na serverze a na ekranie widziałem że stoisz w miejscu i czas nawet nie leciał. Widziałem równiesz że masz odpalonego ss i ze mnie "debila" robisz i rozłaczałem sie i znowu zadzwoniłem i znów tak było wiec później zauważyłem ze masz ss i robisz po prostu ze mnie idiote. Ogólnie podkreśliłem ci abyś tylko zmniejszył okno mc a ty wyszłeś ze servera i po chwili patrzę i wbiłeś na nowego mc inna wersję wiec uważam ze ban był słuszny.

RE: Nieuczciwy ban - Jaxer - 07-30-2018

Po 1. Skąd wiedziałeś, że to był screen? (Nie był) Po 2. Dostałem bana przez błąd Skype xd Po 3. Spytaj haskiego o tego pierwszego bana. W roli kidmoda powinieneś pomagać graczom a nie mieć ich w ***** nawet nie pozwoliłeś mi się usprawiedliwić i dałeś mi antypoke na razie

RE: Nieuczciwy ban - MrPaulus - 07-30-2018

Yyyy błąd ? godzina się nie zmieniała więc to musiał być ss  :Big Grin

(07-30-2018, 16:34)MrPaulus napisał(a): Yyyy błąd ? godzina się nie zmieniała więc to musiał być ss  :Big Grin

Błąd był taki że zatrzymało ekran na początku rozmowy. Nigdy takich problemów nie mialem. Nie był to screenshot bo co jakiś czas ekran się "aktualizowal"? Po jakimś czasie już go nie było a i tak dostałem bana chodź byłem czysty. A i swoją drogą ten ban powinien być na 3 dni bo ban przez pomylke chyba się nie liczy ?

A i co do tego "screenshota" to jak mogłem biegać sobie w grze (Przemuss to widział) mając jednoczesnie odpalonego screena na ekranie?...

RE: Nieuczciwy ban - NoHej - 07-30-2018

To jest stan umyslu moderacji.

(07-30-2018, 20:05)NoHej napisał(a): To jest stan umyslu moderacji.

No własnie sie zastanawiam kogo oni biorą do administracji

RE: Nieuczciwy ban - PrzemussYT1 - 07-30-2018

To nie my wyznaczamy na ile dajemy bany tylko wpisujemy komendę a ona sama dopasowuje ile dni.