♦ Przeglądasz sklep trybu Metin2-RPG ♦

♦ Regulamin SMS: Homepay.pl

Usługi kupione przez PayPal'a są aktywowane do 24 godzin.

Usługi kupione przez PaySafeCard są aktywowane do 24 godzin. Podawaj dokładną kwotę jedynie! W każde okienko wpisz 4 cyfry!

Jeżeli piszę "Sesja formularza wygasła" to sprawdź poprawność kodu sms, jeżeli kod jest dobry to odczekaj do 30 minut lub odśwież stronę i wpisz ponownie.

Ostatnio kupujący: Razem zakupów: 2
Lista usług
Ranga VIP
Ranga VIP
Kupując tą usługę dostaniesz rangę VIP na trybie Metin2. Vip posiada możliwość kolorowego nicku (od administracji), /kit Vip (wszystkie skille), dostęp do obszaru i handlarza VIP, Przedrostek [VIP], Dostęp do powrotu do miejsca zgonu lub ostatniego przeteleportowania poprzez /back, dostęp do zakładania na głowę nawet trawy - /hat, dostęp do /magazyn, dostęp do sekwencji 3 bez potrzeby wbijania poziomu, szacunek oraz specjalne oznaczenie pod /list.
Różdżka Pogromu Żywych
Różdżka Pogromu Żywych
Po zakupie tego dostaniesz potężną boską broń - Różdżkę Pogromu Żywych.
Ostrze Czarta
Ostrze Czarta
Po zakupie tego dostaniesz potężną boską broń - Ostrze Czarta. Po uderzeniu potwora dodaje mu negatywne efekty oraz olbrzymie obrażenia (90 dzięki amokowi). Po uderzeniu gracza zabiera mu 45 obrażeń i dodaje mu olbrzymie negatywne efekty. Prawym przyciskiem skill teleportuje ciebie do wskazującego przeciwnika i blokuje jego regeneracje życia na około 8 sekund.
Pakiet Nauk
Pakiet Nauk
Pakiet zawiera: 192 combo i 64 języków.
Zin-Hwang
Zin-Hwang
Najlepsza zbroja na serwerze! Ma najlepsze enchanty i dodatkowo blokuje 50% obrazeń.
Niebiański Łuk
Niebiański Łuk
Po zakupie tego dostaniesz potężną boską broń - Niebiański łuk który strzela wielokrotnie piorunami w dane miejsce, a sam w sobie zadaje ogromne obrażenia od pocisku.
Unban
Unban
Zostaniesz odbanowany na serwerze Metin2.
10 000 Monet
10 000 Monet
Po zakupie tego dostaniesz 10 000 Monet na Metin2.
Urodzinowe Ostrze
Urodzinowe Ostrze
Zadaje 45 obrażeń i nakłada negatywne efekty na przeciwnika. Pod prawym przyciskiem posiada on jeszcze skill który spopieli wszystkich twoich wrogów wokół ognistą ślepotą zniszczenia o olbrzymich obrażeniach.
Kawałek Tytanu Hefajstosa
Kawałek Tytanu Hefajstosa
Dostaniesz: Jeden Kawałek Tytanu Hefajstosa.
Magiczne Płótno Hefajstosa
Magiczne Płótno Hefajstosa
Dostaniesz: Jedno Magiczne Płótno Hefajstosa.
Wykonane przez: bojawiem55.pl