• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga nadzwyczajna na xN0MANDx
Skarga nadzwyczajna!
Użytkownik xN0MANDx nie potrafi przegrywać na pvp i bierze sobie itemy o damage 10k thorns.Tepa mnie i zabija!.Bo nie potrafi uczciwie walczyć.Do tego wyzywa mnie obraża moją rodzinę i mnie.Jest nie kulturalny brak szacunku dla współpracowników.Mój żal dotyczy głównie spadku z 27.89KDR na serwerze metin do 25.63 KDR dzięki /kill denzer oraz nielegalnym itemom.Gracz ten faworyzuje gilldie oraz nieuczciwie zdobywa itemy.Okrada własną matkę z pieniędzy oraz własnego ojca z pensji by grać w gry na steam -,-. Problem polega również na tym że notorycznie owy delikwent utrudnia mi grę na serwerze tepającc mnie w różne miesjca oraz killa notorycznie i zmusza do żeczy które nigdy nie popełniłbym. Wymknął się on z władzy Imperatora Denzera dzisiaj prowadzi Rewolucje antydenzerowską pod filmami na YT oraz na serwerach sieć chce obalić puczem władze dyktatorką apsolutną Denzera.Proszę o ukaranie tego osobnika w postaci *** oraz *** i *** .Natomiast jego zachowanie jest *** i ***.

Podpis wnioskodawcy: Denzer
Wszystko ok lecz to nie twoj server.Po 2 nie ma slowa żeczy. Po 3. Szkoda ze to wszystko ustawione nie pozdrafiam Smile
Buuuuuuuuuuuuu

Skarga zostala odeslana do otchlani IKSDE
Użytkownik "xN0MANDx" został ukarany degradacją z właściciela na właściciela.
[Obrazek: 71_1272573965-png.11067]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości