• 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga na FLYNOID
https://youtu.be/Ra7r8b__Rto

Na wideo widać wysoką kulturę moderatora, w nie których momentach można zobaczyć jego knocka zmniejszonego jak nie ma lagów.
Widać też jak wbije z boku za plecami w pewnych momentach i to nie wynika z jego lagów tylko z tego ze ma cheaty bije z chorych ilości kratek
FLYNOID faktycznie postąpił trochę chamsko ale tylko trochę ale jak widać ty mu dłużny nie pozostawałeś.

A co do jego AntyKnocka oraz zwiększonych kratek nie widać ich ponieważ FLYNOID jak sam już widziałeś ma mega duże lagi i kiedy go biłeś nie dostawał DMG a ci za tym idzie nie mógł dostać knockbacka.

Zaważyłem też dziwną tendencje że nie ważnie kto cie zabije oskarżasz go o haxy.... ja tu nic nie widzę a FLYNOID dostanie upomnienie za "kulturę" ale ty też nie jesteś bez winy i od razu ci mówię nie nie chce go bronić ani ochraniać. Na razie nie zamykam poczekam aż inni się wypowiedzą
Kurva wiadomość za krótka mi się wyświetla
To było kiedyś  My
Z racji, że u mnie pogoda nie dopisywała i przez to miałem problemy z internetem.
I nie gadaj od razu, że "haxy" bo nie miałem ich, nie używam i nie mam, a tak w ogóle to sam mnie wyzywałeś, masz szczęście, że ss nie zrobiłem.
Bo twoje zachowanie w stosunku do mnie jest złe.
Terminator
zamykam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości