• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[KidMod] TakiJakTy
1. Wiek (minimum 15 lat): 15 lat 

2. Kultura na serwie (oceń sam i niech wypowiedzą się inni w komentarzach): Myślę że dobra, nikogo nie wyzywam. Zatrzymuje to wszystko dla siebie

3. Czas gry na serwie (ile średnio dziennie przebywasz na serwerze): Ojj dużo z 5 godzin dziennie, oczywiście zależy do której godziny muszę siedzieć w szkole.

4. Obowiązkowe posiadanie mikrofonu: Oczywiście, posiadam sprawny i działający Smile

5. Umiejętność sprawdzania graczy przy pomocy Skype/teamviewer: Posiadam tą umiejętność (Skype,TeamViewer)

6. Obecność na TS (jeśli jesteś online w MC wymaganie jest żebyś przebywał na TS): Przystosuje się!

7. Wymagana jest dobra znajomość ortografii (czyli nie robić błędów typu: "Czy pżyznajesz sie do chitów"): Moja ortografia jest dobra, nie robię takich błędów czasami napiszę literówkę ale ją szybko poprawiam.

8. Opisz co lubisz robić, jak masz na imię: Cześć, mam na imię Szymon, mam 15 lat. Lubię jeździć na rowerze oraz śpiewać. I grać na waszym serwerze.

9. Napisz od kiedy grasz na serwerze: Gram już od dawna, od pierwszej edycji UltraEnchant. Mój nick się nie zmienia jestem i zawsze pozostanę TakiJakTy Smile 

10. Twój nick na serwerze: TakiJakTy

11. Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowni: Tak, oczywiście!

12. Czy zapoznałeś się z taryfikatorem serwera i będziesz go przestrzegać: Tak, oczywiście że będę go przestrzegać!

13. Na jakim trybie chcesz range: Chcę rangę na pod serwerze UltraEnchant.

Pozdrawiam,
TakiJakTy
  Odpowiedz
Na tak:
+wiek
+aktywność
+ogar
+pomocny
  Odpowiedz
Na tak
+ogar
+aktywnośc
+wiek
MINUS - Nie zastosowanie się do wzoru lub przekopiowanie tego wątku w całości sprawi że twoja rekrutacja automatycznie będzie odrzucona.
Niezapomij dać +repka!  Big Grin
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości