• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie o unbana.
 Nick na serwerze - ciamleon
 Kto cię zbanował - gtrq243
 Za co dostałeś niby/lub bana - Za cheaty.
 Dowody, że jesteś niewinny - Tak szczerze, to nie wiem jakie mogą być dowody na moją niewinność, nie znam się na tym, więc ciężko mi cokolwiek tu powiedzieć. Znajomych z serwera potwierdzających moją niewinność brak, bo nie integruję się jakoś poważniej. Może przejrzenie moich plików z minecraft jest w stanie coś zrobić? Nie wiem czy ma to jakieś większe znaczenie, ale korzystam z Non-Premium Minecraft.
 Usprawiedliwienie - Nawet nie bardzo rozumiem sytuacji, w jakiej zostałem zbanowany. Po prostu sobie farmiłem/expiłem na expowisku od 35 lvl. Może lagi spowodowane posiadaniem max 30-40 FPS dały jakieś podejrzenia adminowi.
 Inne -  Bana dostałem na 3 dni. Co jest dla mnie ulgą, bo ciężko znaleźć wciągający serwer RPG minecraft, który szybko nie umiera przez brak ludzi, a E-Craft właśnie taki jest - wciągający i zapewniający frajdę na wielu płaszczyznach. Zależy mi na dalszej grze na tym serwerze. Niby tylko 3 dni, można poczekać, ale chciałbym przesłać odwołanie, aby jakoś udowodnić swoją niewinność i wrócić jak najszybciej do gry, bo w 3 dni można jednak trochę porobić. Smile
 Na jakim trybie dostałeś bana - UltraEnchant
 Kiedy dostałeś bana - bana dostałem dnia 15.05.2019 o godzinie 17:22.
Witam Smile
Co do twojego odwołania sadze ze jest ono bezpodstawne, gdyż miałeś ewidentną killaure.
Uważam że nie powinieneś dostać unbana a 3 dni to bardzo krótki okres czasu
Jako dowód masz tu filmik ze swoimi poczynaniami.
Pozdrawiam Smile

https://youtu.be/aS0v7Oy481c
gtrq gdzie ty tu typie cheaty widzisz? XD
Szczerze... To za krótki filmik gtrq dałeś :/
Terminator
To prawda, trochę krótki filmik, ale po dokładniejszej jego analizie stwierdzam, że miałeś aure.
Zamykam.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości