• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kowal_ZRT zbanowany przez Tobihi
- Kowal_ZRT

- Tobihi

- Reklama

- niestety nie mam Sad

- Prawdopodobny włam na konto . Zdarzenie było z dnia 13/14 kwietnia . Ktos napisał ze reklamuje serwer którego sam osobiście nie znam. sprawę skierowałem do haskiego ale ten nic nie poradził na to ;/ .
Ogółem napisał skargę na mnie Magnus120 który chciał wyłudzić 300k za milczenie , lecz się nie zgodziłem z myślą ze to wszystko  wyjaśnię

- Pytałem innych graczy czy widzieli jak to pisałem lecz nikt nie miał pojęcia o tym  . Trosze o to ss z tego zajścia https://imgur.com/a/uztJhrM . SS dostałem od Magnus120

-Bana dostałem na enchant rpg

- Kiedy dostałeś bana - 15 kwiecień godzina 13:25 Sad

dodam tez ze Magnus wyzywal administracje ze maja wyjebane na kazdego gracza , ze i tak nie pomoga i sa chujowi
Zastanawiają mnie te nametagi... może gracz użył specjalnego cheata (nie podam nazwy żeby inni tego nie robili) do podrabiania screenshotów?
(04-15-2019, 13:55)Helios1993 napisał(a): Zastanawiają mnie te nametagi... może gracz użył specjalnego cheata (nie podam nazwy żeby inni tego nie robili) do podrabiania screenshotów?

Jakie nametagi ?' . chodzi ci ze Magnus120 ma cheaty ? bo widac nicki ? . SS z jego konta
Tak, widać, że ma jakieś cheaty i znam 2 hacked clienty w których jest opcja do podrabiania wiadomości na czacie. Według mnie jesteś niewinny, lecz trzeba jeszcze sprawdzić logi. Musisz czekać na xnx.
(04-15-2019, 15:56)Helios1993 napisał(a): Tak, widać, że ma jakieś cheaty i znam 2 hacked clienty w których jest opcja do podrabiania wiadomości na czacie. Według mnie jesteś niewinny, lecz trzeba jeszcze sprawdzić logi. Musisz czekać na xnx.

Dzieki za popoc Bro Tongue
zamykam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości