• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ub
- Nick na serwerze : Gragsek
- Kto cię zbanował : haski
- Za co dostałeś niby/lub bana : Cheaty (AimBot)
- Dowody, że jesteś nie winny : Nie mam żadnych dowodów
- Usprawiedliwienie : Expiłem na mapie 7-9 I ogólnie to gram na F5 nie gram tak normalnie lepiej wtedy mi się expi bo widzę moby wokół siebie i haski mnie sprawdzał i obróciłem się szybko do moba za mną bądź strzelałem z łuku w moby i nagle na msg że mam AimBota i że ma to nagrane to napisałem żeby pokazał albo wrzucił na YT i wtedy ban będzie dłuższy, To napisał że w huju to ma czy coś w tym stylu i że mnie sprawdza ja mu napisałem że najpierw chce zobaczyć nagranie to napisał że nie i dostałem bana...
- Inne : Nie przyznaję się do AimBota.. Miałem już bany na tym serverze do za cheaty i nie miałem powodu cheatować kolejny raz i złapać kolejnego bana i czekać te 7 dni czy nawet dostać perma lubie ten server i chce na nim grać.. Prosiłbym o UB :/

- Na jakim trybie dostałeś bana : Enchantrpg
- Kiedy dostałeś bana : Wczoraj 
Czyli chcesz się też przyznać, że zanim byłeś w Administracji, czy jak byłeś w Administracji kiedyś to też cheatowałeś ?
Nie rozumiem...
Terminator
Nie chodzi mi o to jak byłem w administracji zostałem wyrzucony za to że nie spędzałem czasu na serwer, Nie używałem cheatów wcześniej dopiero jak zacząłem grać na nicku Gragsek, Dostałem już 2 bany i nie miałbym po co korzystać z cheatów kolejny raz.. :/
film niestety źle nagrałem bo nie zmieniłem sceny (pulpit sie nagrał xD) więc chciałem cie sprawdzić przez AnyDesk a ty nie współpracowałeś tu masz SS. A tak po za tym odpowiadając zapewne na twoje następne pytanie tak mogę cie tak od tak sprawdzić jeśli mam stosowne podejrzenia a takie miałem

https://imgur.com/a/EyPnoUb

poczekam aż odpowiesz i wtedy do zamknięcia
To dlaczego nie napisałeś mi tego odrazu że nagrałeś pulpit tylko że ***** cie to i mam pobierać co mi karzesz ?.
bo ode mnie zależy czym będę cie sprawdzał poza tym odmówiłeś wbicia na TS a skoro byłeś "niewinny" to co miałeś do stracenia ?
+1 haski
[Obrazek: giphy.gif]
zamkne to już a UB nie dostaniesz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości