• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na Rekrutacje
Mój Wiek: Od niedawna 14 

Kultura Osobista: Na wysokim poziomie od niedawna (przyznam kiedyś była niżej)
Czas dzienny na serwerze: Ostatnio byłem nie aktywny z powodów zdrowotnych/prywatnych lecz wyszedł w 
końcu nowy tryb mam trochę czasu więc myślę że te 4-5h się znajdzie 

Mikrofon: Posiadam 

Wiedza o sprawdzaniu: potrafię sprawdzić na minimum 5 sposobów nie licząc takich typowych jak snooper

Przebywanie na TS: Na TS'ach spędzam większość czasu więc nie ma problemu z tym.

Ortografia: Nie chce się chwalić ale jestem dosyć dobry w ortografii (Oczywiście że nie zawsze będę pisał ą,ę,ź,ż itp.)

Opis siebie: Mam na imię Aleksander mam 14 lat , interesuje się streetwearem rapem/trapem oraz ,,Resellem". 
Moim hobby jest jazda na rowerze oraz uczę się jazdy na deskorolce

Od kiedy gram: Gram od ok. 2015 ale nie jestem pewien (napewno nie było jeszcze m4)

Moja nazwa: Mod0cat

Znajomość regulaminu: Czytałem go w całości kilka razy (np. przy sporach czy macro dozwolone albo jak pisał ktoś że update regulaminu był)

Miejsce posiadania rangi: Bardzo bym chciał na nowym trybie

Pozdrawiam Mod0cat
Neutral
Kiedyś byłeś Toxic ale każdy zasługuje na drugą szanse
+orto
+aktywnośc
Na Tak
KOX EVOCRAFTA Big Grin
(01-12-2019, 17:11)_MonsterPajak_ napisał(a): Neutral
Kiedyś byłeś Toxic ale każdy zasługuje na drugą szanse
+orto
+aktywnośc
Na Tak

Dzięki też tak uważam że każdy zasługuje (gorzej jak było ich juz 5)
+- wiek
+ aktywność
+ orto
Na nie
- uważam że kultura od tak się nie zmienia i nadal chociaż w małym stopniu jesteś jaki byłeś
Na Nie.
+-Wiek.
+-Ortografia [Ortografia to też znaki interpunkcyjne]
-Kultura [W wieku 14 lat wątpię, żebyś był taki dojrzały i od razu kultura by ci się zmieniła...]
+Rozpisanie.
Terminator
(01-13-2019, 12:28)FLYNOID napisał(a): Na Nie.
+-Wiek.
+-Ortografia [Ortografia to też znaki interpunkcyjne]
-Kultura [W wieku 14 lat wątpię, żebyś był taki dojrzały i od razu kultura by ci się zmieniła...]
+Rozpisanie.

Dzięki za opinie i chodziło mi że nie zawsze w minecraftcie będę używał ą,ę,ż ale i tak to robie często
Neutral
+- wiek
+- kultura
+- ortografia (tak jak wspomniał Flynoid, ortografia to też interpunkcja + gramatyka zdań również nie jest perfekcyjna)

Pozdrawiam!
Jeden z dinozaurów e-crafta
+1

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości