• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Na kidmoda
1. Wiek (minimum 15 lat): 15 lat będę miał w marcu tego roku wiem, że minimum 15 ale mam nadzieje, że przymkniecie oko na te 2 miesiące

2. Kultura na serwie (oceń sam i niech wypowiedzą się inni w komentarzach): Na serwerze będę kulturalny i miły

3. Czas gry na serwie (ile średnio dziennie przebywasz na serwerze): Na serwerze jestem nowy ale myślę, że dam rade przebywać od 3 do 6 godzin

4. Obowiązkowe posiadanie mikrofonu: Mikrofon posiadam

5. Umiejętność sprawdzania graczy przy pomocy Skype/teamviewer : Potrafię sprawdzać graczy przy pomocy tych programów 

6. Obecność na TS (jeśli jesteś online w MC wymaganie jest żebyś przebywał na TS): Ts mam i jeżeli będę grał na serwerze to będę na ts

7. Wymagana jest dobra znajomość ortografii (czyli nie robić błędów typu: "Czy pżyznajesz sie do chitów): Moją znajomość ortografii oceniam na 9/10

8. Napisz coś osobie: Mam na imię Szymon mieszkam w województwie Łódzkim jestem miłą i pozytywna osobą 

9. Napisz od kiedy grasz na serwerze: Na serwerze gram od 10.01.2019 od godziny 13:13

10. Twój nick na serwerze: Top1_Lodzkie 

11. Na jakim trybie chcesz range: Rangę chciałbym na RPG+FB

12. Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowni: Zapoznałem się z regulaminem serwerowni
Na Nie.
+-Wiek.
-Aktywność.
-Rozpisanie.

Za dużo czerwonego... :/
Terminator
Jestem na nie.
Niepotrzebnie skopiowałeś wzór podania i dopisałeś odpowiedzi.
Zbyt krótko grasz, czyli mała znajomość serwera
Sprzedam Opla 
Narazie na nie.
Pograj trochę więcej na serwerze i bardziej rozpisuj podanie.
Mysle ze za 2-3 miesiące mozesz znowu sprobowac gdy juz bedziesz troche zapoznany z serwerem.
~PODANIE ODRZUCAM~ haski

Zbyt krótko grasz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości