Ankieta: ?
Ankieta jest zamknięta.
...
0%
0 0%
...
100.00%
1 100.00%
Razem 1 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban od Maryhuana
Moj nick GodOfFire   BAN od ; Maryhuana   Powód : Podobno cheaty
                                          Wydaje mi się ze jestem niewinny ponieważ używałem macro ponieważ jeden z kid-modow powiedział mi ze można używać macro a sam powiedział mi ze używa PentaClicka. Bana dostałem na trybie Metin2 Bana dostałem dnia 3 Grudzień    ////   do 6 Grudzień          Sad Sad Sad

Załączone pliki Miniatury

Bylem przy tej sytuacji, oraz to ja Ci napisalem ze PRAWDOPODOBNIE mozna uzywac makra + NIE BIORE ODPOWIEDZIALNOSCI ZA BANA!!! A to z pentaclickiem to uzywam od dawna i nikt sie nie przyczepil i chyba kazdy o tym wie + jakos przewagi mi nie daje bo przez kompa 8cpsow mi wyciąga nawet z pentaclickiem xD
A co do bana, marychuana nawet cie nie sprawdził, pisalem mu ze powinien sprawdzac bo tak sie nie powinno robic (ban bez sprawdzenia).

Jestem za odbanowaniem gracza, poniewaz dostal on bana byc moze nieslusznego, nie zostal sprawdzony
Gdy kidmod widzi że gracz ma cheaty nie musi sprawdzać, lecz są to wyjątki gdy użytkownik posiada jakieś wspomagacze które są widoczne.
Całą sprawę wyjaśnić powinien Maryhuana ponieważ on zbanował i on powinien się wypowiedzieć, jeśli nie odpowie na tą prośbe do jutra dostaniesz UB.

Pozdrawiam Pokusi
Sprzedam Opla 
Śledziłem cię przez prawie 15 minut jak expiłeś na wiedźmach na metin2, Obracałeś głową na lewo i prawo i to był żaden wspomagacz typu : Macro, Pentaclick, Widać było na kilometr że posiadałeś Killaure bo na wspomagaczach typy tych co wymieniłem u góry nie byś był w stanie obrócić tak szybko i płynnie głowy do moba który stoi praktycznie za tobą.
Ostatecznie twoją prośbę odrzucam.
Tak jak napisałem, kiedy administrator widzi cheaty może banować bez sprawdzania.
3 dni to jest krótki okres czasu, dalej są dłuższe bany.

Pozdrawiam

Wątek Zamknięty.
Sprzedam Opla 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości